پشتیبانی آنلاین
 مرکز آموزش
مرکز آموزش
شرایط دریافت پاسپورت پرسنال در بانک ارزالکترونیک وبمانی
ارسال شده توسط فرهاد مقدم سلیمی روشن ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ بعد از ظهر

شرایط دریافت پاسپورت پرسنال – چگونه در سیستم وب مانی وریفای شویم

%d8%b1%d8%ac%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b1-%d9%88%d8%a8%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86

 

 

توجه: دریافت پرسنال پاسپورت از فرهاد اکسچنج احتیاج به داشتن پاسپورت ندارد. ترجمه ی رسمی مدارک شما نیز لازم نیست. فقط با یک “کارت ملی” پرسنال پاسپورت بگیرید

 

خلاصه شرایط دریافت پاسپورت پرسنال در سیستم وب مانی به قرار زیر است:

  • *اصل کارت ملی و اصل شناسنامه ی متقاضی بالای ۱۵ سال تمام (احتیاجی به ترجمه ی رسمی یا تایید محضری نیست).
  • *اگر سن متقاضی بین ۱۵ تا ۱۸ سال (کوچکتر از ۱۸ سال تمام)  است حضور ولی قانونی با کارت شناسایی معتبر ضروری است.
  • *پرداخت مبلغ ۵۰ دلار از طریق کنترل پنل حساب وب مانی شما به سیستم وبمانی جهت دریافت پاسپورت پرسنال. پرداخت از طریق لینک https://passport.webmoney.ru/asp/aRegDopInfo.asp?wmid=426811416752&tid=150  یا لینک مستقیم  http://link.wmtransfer.com/5J?wmid=426811416752 انجام می شود. برای ورود به لینک باید حساب وبمانی داشته باشید و با مشخصات حساب وبمانی خود لاگین کنید.
  • *تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۴۴۹۷۴۹ و تعیین وقت قبلی جهت حضور در دفتر جهت دریافت پاسپورت پرسنال
  • *مراجعه به دفتر فرهاد اکسچنج – نماینده ی رسمی و انحصاری شرکت وبمانی واقع در تهران – خیابان آزادی – بلوار استاد معین – کوچه ی افشاری – پلاک ۱۳ – واحد ۱ در زمان از قبل تعیین شده (مراجعه بدون وقت قبلی به هیچ وجه امکان پذیر نیست)
  • *پر کردن فرم مخصوص دریافت پاسپورت پرسنال وب مانی در محل دفتر. فرم مربوطه از طریق لینک زیر قابل دانلود می باشد: https://passport.wmtransfer.com/pdf/Application_Individual.pdf
  • *پس از طی مراحل فوق پاسپورت پرسنال در همان روز صادر می شود و کاملا فعال خواهد بود.

 

در زیر جزییات مراحل فوق را به طور کامل توضیح و با اشکال و تصاویر توضیح خواهیم داد:

 

  1. اولین مرحله داشتن حساب در سیستم وبمانی است (حساب یا WMID  در سیستم وبمانی مثل حساب بانکی است و یک عدد ۱۲ رقمی می باشد مثل ۴۲۶۸۱۱۴۱۶۷۵۲). اگر حساب (WMID) دارید که هیچ. اگر در سیستم وب مانی حساب ندارید، در لینک زیر کامل توضیح داده ایم که چگونه حساب باز کنید:

 

۲٫ دومین مرحله این است که در سیستم وبمانی در کیف پول خود حدود ۵۱ دلار حداقل داشته باشید. اگر کیف پول دارید که هیچ (کیف پول دلاری یک ترکیب است که به یک z  انگلیسی و یک عدد دوازده رقمی است. مثل Z300310298720). اگر کیف پول ندارید، در راهنمای زیر نحوه ی ایجاد کیف پول دلاری وب مانی را توضیح داده ایم:

 

۳٫ همانطور که گفتیم برای دریافت پاسپورت پرسنال در سیستم وب مانی باید حداقل ۵۱ دلار (۵۰ دلار هزینه ی صدور پاسپورت پرسنال وبمانی و ۰٫۰۰۸*۵۰ کارمزد مربوطه) را در حساب دلاری وب مانی خود داشته باشید. براحتی و با پرداخت ریال از کارت شتابی خود و به طور کاملا اتوماتیک می توانید حساب وب مانی خود را شارژ نمایید. برای خرید وب مانی می توانید از اکسچنج های مورد تایید شرکت وب مانی استفاده بفرمایید که لیست آنها در لینک زیر موجود است:

https://geo.webmoney.ru/wmobjects/country.aspx?country=110&lang=en&type=0

 

در ایران اکسچنج های مختلفی هستند که ریال شما را تبدیل به وب مانی می کنند و یا وب مانی شما را تبدیل به ریال می کنند و اکثرا نیز قابل اعتماد می باشند. با یک جستجوی ساده در گوگل لیست بلند بالایی از اکسچنج های مختلف شرکت وبمانی خواهید یافت که قیمت های مختلف دارند. من سعی کرده ام نکات اصلی برای اکسچنج خوب و مورد اعتماد را در آموزش زیر بیاورم. اگر با وب مانی آشنایی ندارید و تاکنون با هیچ اکسچنجی کار نکرده اید، آموزش زیر را مطالعه بفرمایید:

 

شرکت فرهاد اکسچنج، علاوه بر اینکه نماینده ی رسمی وب مانی در ایران است، امور مربوط به اکسچنج وب مانی را نیز با نرخ منصفانه ای انجام می دهد. برای شارژ ۵۱ دلاری حساب وبمانی خود از طریق سایت فرهاد اکسچنج به طور کاملا اتوماتیک، لطفا طبق راهنمای زیر اقدام بفرمایید:

 

 

۴٫ حال که حساب وبمانی دارید و در حساب وب مانی خود نیز وجه کافی برای دریافت پرسنال پاسپورتدارید، می توانید در خواست دریافت پرسنال پاسپورت خود را بدهید. اگر در مورد مزایای داشتن پرسنال پاسپورت مطمئن نیستید، رهنمای زیر را بخوانید:

 

 

برای دریافت پرسنال پاسپورت در سیستم وبمانی روی لینک زیر کلیک کنید:

https://passport.wmtransfer.com/asp/Reglist.asp

 

یا مستقیم می توانید روی لینک زیر کلیک کنید (از آنجا که سایت اصلی وب مانی به زبان روسی است ممکن است گاهی لینک فوق به زبان انگلیسی کار نکند و در این صورت از لینک مستقیم زیر استفاده بفرمایید):

http://link.wmtransfer.com/5J?wmid=426811416752

 

در لینک فوق لیست کلیه ی کسانی که در سیستم وب مانی پاسپورت پرسنال صادر می کنند آورده شده است. از بین لیست اسم آفیسر رسمی وب مانی در ایران (Farhad Moghadamsalimi)  را پیدا کنید. وقتی با آی پی ایران به لینک وصل شوید به طور اتوماتیک این اسم بالای تمام نمایندگی ها ظاهر می شود. روی More کلیک کنید:

 

%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%86%d8%a7%d9%84-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d9%be%d9%88%d8%b1%d8%aa

 

با کلیک روی more به صفحه ی جدیدی منتقل می شویم که شرایط دریافت پرسنال پاسپورت وبمانیرا مطابق آنچه در بالای همین راهنما توضیح دادیم به انگلیسی توضیح داده است:

 

%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%86%d8%a7%d9%84-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d9%be%d9%88%d8%b1%d8%aa-2

پس از پرداخت ۵۰ دلار از حساب خود که از طریق سیستم وب مانی انجام می شود لطفا با شماره تلفن ۹۸۲۱۴۴۴۴۹۷۴۹+ تماس بگیرید تا ترتیب تنظیم زمان قرار ملاقات در دفتر فرهاد اکسچنج برای شما داده شود.

(25 امتیازها)
این مقاله مفید بود
این مقاله مفید نبود

نظرات (0)
ارسال یک نظر جدید
 
 
نام کامل:
ایمیل:
نظرات: